Aktuality

Inovovaný přístroj ThermoTK

Vysokofrekvenční termoterapie – ThermoTK New Generation – přístroj pracuje v kapacitivním nebo resistivním provozu, poskytuje různé formy aplikací, umožňuje “handsfree” režim a  obsahuje terapeutické navigace

Novinky v roce 2020

OPTON PRO 10/15/25 W – vysokovýkonné lasery s nejmodernějšími parametry, vlnové délky 810,980 a 1060 nm, teplotní čidlo, tepelný test, VAS škála hodnocení  bolesti, terapeutické navigace

emFIELD PRO – vysokoenergetická indukce s výkonem až 3 Tesla, dva aplikátory – pro statickou a dynamickou aplikaci

Přístroje Bio Compression

Uvádíme na trh přístroje pro lymfodrenáže Bio Compression a chladový kompresní systém BioCryo  (výrobce Bio Compression Systems,USA)

Inovované přístroje řady Soleoline

Od roku 2018 dodáváme na trh inovované přístroje řady Soleo NG (New Generation) a enPuls NG, původní přístroje řady Soleo se již nevyrábí. Náhradní díly pro tyto přístroje jsou samozřejmě k dispozici pro mnoho dalších let.

Od ledna 2018 uvádíme na trh nový přenosný terapeutický ultrazvuk SonoOne. Přístroj má moderní design, intuitivní obsluhu a velmi výhodnou cenu.

Inovované přístroje řady Soleoline

Od ledna 2017 uvádíme na trh inovované přístroje řady Soleoline – Soleoline Next Generation. Technické parametry zůstávají stejné, předností je nyní velký display s větším rozlišením a podrobněji rozpracovaná terapeutická doporučení. V současné době lze objednávat oba typy přístrojů – klasická řada Soleoline i Soleoline Next Generation.

Nové přístroje Thermo Pro a laser Opton 4Wat

Uvádíme na český trh přístroj pro krátkovlnnou diatermii Thermo Pro a vysokovýkonný laser Opton 4Watt. Využijte zaváděcí slevy a výhodné slevy na konci roku 2014.

Nové webové stránky v českém jazyce k přístroji Thermo TK.

Dovolujeme si Vás upozornit, že se v letošním roce na českém trhu začali vyskytovat čínské plagiáty přístrojů Zimmer MedizinSysteme. Přístroje jsou velmi nekvalitní, nekomunikují v českém jazyce a není k nim poskytován servis. Můžete se setkat i s velmi předraženými přístroji firmy Zimmer MedizinSysteme od neautorizovaných dealerů. Využívají pouze známost značky a vysokou kvalitu přístrojů, neposkytují profesionální informace a podporu, neposkytují dvouletou záruku ani servis v České republice.

Obracejte se vždy na naše přímé zastoupení firmy Zimmer MedizinSysteme. Získáte kvalitní a spolehlivé služby,které poskytujeme na českém trhu již 20 let.

Nový přístroj Thermo TK v naší nabídce

Přečtěte si více o Thermo TK nebo se podívejte na videa z používání přístroje.